Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 3.11 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eanu Kimdir ve Kuzey Kutbu "Tahretsizlik ve Taharetsizler Cehennemi"( 22 Aralık 2018)
RasitTunca-2 

Eanu Kimdir - Anunakiler kimdir Enoxix Tarikati nedir Evranin Dagilim formülü ne..

(Kar©glanin 22 Aralık 2018 Vaazi)

أَعُوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّيْطَانِ الرَّجِيمِ , بِسْمِ ﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إِلَّا وَجْهَهُ

Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim
kullu şey’in hâlikun illâ vechehu

Meali :

O’nun Zat’ı hariç herşey helâk olucudur.

Sadakallahul Aziym KASAS Suresi 88. ayet

---oOo---

Peygamber Efendimiz Sallallâhü Aleyhi ve Sellem Buyurdular

"Mehdî benim ailemden, Fatima'nın evlatlarındandır."

( Hadis-i Şerif , İbn Mâce, Fiten 34. Sünen-i Ebu Davud)

"Allâhumme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ salleyte alâ ibrâhîme ve alâ âli ibrâhîme inneke hamîdun mecîd"
"Allâhumme bârik alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ bârakte alâ ibrahîme ve alâ âli ibrâhîme inneke hamîdun mecîd"

Yolculugumuza başliyoruz :

Kafir Deccal ve ve askeri, Allah in nerede ve kim oldugunu cözmek için bir formül geliştirmiş ve formül : "n
üstü x üstü x üstü x üstü x...." ve bunu cözen adamin ismi EANU ve Allaha karşi gelen adam, veya Evrene karşi duran adam manasinda "eanu" ve "Anu" ve onun soyunada Anunakiler demişler, ve yununistandaki "ENESiS" tarikati E baştaki E "Σ " SIGMA yani yunanca E degil, bu Eallahu ekber denirken söylelenen E ile A nin karişimi olan EA manasinda ki "Ǝǝ" ters E  biçiminde de kullanılır. Bu gösterge genellikle ä sesini telaffuz ettirir. Allahuekber Lafzi celalini söylerkende başta ayni teleffuz vardir. Genellikle Kafkasya milletlerinin kullandığı bir harftir. Bazı Türk dillerinde de yer alan bir sestir. Kimi dillerde "Ǝǝ" Bu biçimiyle günümüzde Azeri Latin alfabesinde kullanılır. Kısa, kapalı, gırtlaktan gelen ve sert bir E harfidir. Normal E harfine göre daha kısa ve serttir. Ayrıca A ve E arası bir ses olarak öngörülür (Æ). Ses ve harf karşılığı olarak Arapça’da ve Almanca’da da bulunur. ve "EANU" yani  ve ENESIS degil  o ENEXIX veya   "ƎNEXIX" "en üstü x üstü x" Yani TANRI "ƎNO" kimdir veyahutta yani bilinmeyen adamin üstündeki x man kimdir sorusunun cevabini bulmak için geliştirilen örgüt ve isim, veya arayipda bulamayan örgüt ve formül. ve bir kitap alsak, icindeki "n" haerflerinin dagilimi nedir? bunu bulabilcek bir formül varmi dersek, işte yunanlar, yani eanular, anunakiler,Yunan tanrilar işte, yunanca yada latince incildeki (INRI (auch I.N.R.I. oder J.N.R.J.) sind die Initialen des lateinischen Satzes Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum – „Jesus von Nazaret, König der Juden“.) INRA Kelimesinde "RA" nin dagilimini bulan formül olarak işte Dairedeki pi π sayisini bulmuşlar, oyasaki E yani TERS E "Σ " SIGMA yani yunanca Toplam veya ve Sonusz demek degil, ters E SIGMA da degil ve NO E veya Allah sonsuz degil manasinda XX yani enesis tarikatini kuran "XX man" o eanonun buldugu formülün yanliş oldugunu ENOXIX tarikatini kurarak buna karşi gelen  ALLAHSIZ herkesi öldrürerek ispat etmiştir, ve halen vatikan da bir tane alarm dügmesi vardir, "eano" benin diyecek kimseyi bekliyorlar di ve o alarm dügmesine  o   ben "ƎNO" yani yunanllilarin tanrisiyin dediginde, tam o an basacklardi, ve şu an  dügmeye basildi, ve X man bilinmyemen bir adam, ben o yun dedi  ben "ƎNO" yun dedi birisi, ve 300 milyon ENESiS tarikati mensubu şu an ayakda ve O ndan emir bekliyorlar o nu yani ayni isa ya yaptiklari gibi TANRIYI INRI yani geri dönen "back jesu" yu öldürmek üzere hazir vaziyetteler, onu yine carmihlara gerip  gebertmeye hazirlaniyorlar.

ve Hz Musa ile Kendini TANRI Sanan ahmak firavunun söz düellosunda iMusa dediki Benim Rabbim olan Allah = yemez, içmez sıçmaz. dedi
ve Friavuna sen allah isen haydi yemeden içmeden dur bakalimda, senin allah oldguna inanalim dedi. bunun üstüne firavun bunu denmeye başladı, ve altı ay sakalından  kendini tavana asti, ve yemedi içmedi ve sıçmadan durdu, ve istidraç etti, ve sonunda Nil nehrine "tersine ak" dedi nil ters akmaya başladi, HIH şimdi TANRI oldum dedi, ve musanin karşisina gecti,  ve daha önce musa demişti, haydi allah isen, Bu nehri tarisine aktir demişti, ve onun yaninda NIL tersina ak dedi, nil tersine akmaya başladi. işte o Firavunun  yemeden içmeden ve sıçmadan altı ay duruşundan, Allah Nazareti yani ONU Nezarete ATAN Allah denen isayi halketti, ve onu ve soyunu (o firavun ve soyunu) penguene carptirdi, ve Nazarete yani kutup bekciligine, yani  yemeden içmeden ve sıçmadan altı ay duran kutup bekciligine tayin etti, ve onun yönetiminide isa ve mehdiye verdi ki o ikisi,  gün döndümü onlari serbest birakir, alti ay sonra tekrar hapse ve nezarete atar „Jesus veya INRI   ƎNO König der von Nazaret“.  budur ve insanin eger altı ay eli kıçına varmaz ise taharet etmez ise, (Bu sadece su ile olan taharet degil kagit veya taş ile olanda taharettir) almancada staf diyorlar yani artik eli  kıçına varamaz olur, cünkü artik pengune carptirilir ki kolu kisa insan oluverir.

Kuzey Kutbu "Taharetsizler Cehennemi" ve Türkler ve Altaydan gelenler, yani Nezaratten gelenler,  ANUNAKilLER ve  artik bu seneki nezaret sona erdi bugün 25 Aralık  ve gün bugün döndü artik kuzey kutpunda gündüze dogru, ve yeme içme sıçma serbest artik. "INRI   ƎNO König der von Nazaret" dikkat yunan EANO degil

Türk TANRI  "INRI  ƎNO" yani Hz Mehdi onlari bu gün veya bu gece serbest bırakacak inşallah.

"ƎNO BACK COME!"

2 tane 70 lik ihtiyarı  apar topar nezarete götüren Ermeni köpek  Sen kimsin? Allah'tan daha mı büyüksün, Ben sana 50 değil 100 tane ateist ismi veren  ateist demek Allah'a Söven demek
milyonlarca da kafir ismi veren,  Allah'ı inkar eden demek,  ki Allah yerin göğün padişahı iken, ne  ateistlerden ve ne  kâfirlerden, ve ne  rızkını  ne nefesini ,ne parasını, ne işini, ne arabasını... eksik ve mahrum etmiyor, onlari hapse da atmıyor,  nezarete da atmıyor, Sen kimsin ki Ermeni köpek, Bak ben sana söylüyorum  burdan, Beni veya benim askerimi hangi hak ve hukuk ile hapse  veya nezarete götürme yetkisine sahip oluyorsun sen. Ben Mevsim Tarikatı   Raşidi Tarikatı'nın kurucusu  Raşit Tunca namı değer Karaoğlan Hoca   mevsimler döndü, gündöndü karanlığın hakimiyeti sona erdi, ki 21 Haziran'a kadar ben ve askerim Galip geleceğiz,  Deccal askerinin galibiyeti sona ermiştir,  21 Haziran'a kadar  Mehdi Galip olacaktır,  bana  ve askerime  21 Haziran'a kadar, yan bakan,  sinyal çakan,  herkesin anasını…….(Demi Loavata  Solo Girsin  onlara ve buraya) sol seride çıktım geliyorum  itirazı olan  yolda  dursun bakalım ben onu………...(Demi Loavata  Solo Girsin  onlara ve buraya).   Kapı gibi Mehdi, kendi askerinin arkasında, artık gün uzayacak, iyilik ve benim askerim Galip gelecek, ilk galibiyetimi de Tayyibe karşı alıyorum.

ENEXXIS or GENESSIS GEN EX Ist X ?

ve GENESSIS ise Gelcekten gelip anasini beceren adam yani mehdi veya isa filmi " He is Back: Arnold Schwarzenegger in Terminator 5 Genesis" peki bu filimdeki enses ilişki, yani ana ogul ve koca ogul ayni iki kişi olan Hz meryem ile oglu ve mehdi, ve kafir öyle mikroplar türetiyorki mümin ve müslümani hasta edip, dünyadan yok etme gayesi ile, ve şeytanin akli ve hizbinin akli ile calişip, böyle hastaliklar ve mikroplar türetiyor ki, ve Allah dan söz alan şeytan, bu oyunlari oynaynca,  Allah da öyle iyi bir mikrop, yani penisilin mikrobu ürettiki, bu hz isa bakterisi, ve onun üreme sistemi, anasini beceren sistem, ama iyilerden tarafa olan, ve iyi olan, iyi huylu bakteri ki, oda kötülüeri yok edip öldürüyor, peki isa ya böyle bir hikmet bahşeden Allah, muhammedini iki cihanin habibini bundan mahrum birakmiş olabilir mi? hayir vallahi o da, o hikmet ile hemde dopdolu, ve derdi ki muhammed kizi fatmaya, babasinin annesi yani, başka bir enses üreyen bakteri, yani kizindan dogan adam, hemde kizinin oglu olan, ve o kizin birde babasi olan adam, yani üreme sistemi 1 bu, ve sonra hz. Ali dogunca meşhur hadis :

Ali, Peygamber Efendimiz’in amcasının oğlu, damadı ve dördüncü halifesidir. Babası Ebû Tâlib, annesi Fâtıma bint-i Esed, dedesi Abdulmuttalip’tir. Künyeleri Ebü’l-Hasan ve Ebû Türâb, lâkabı Haydar, ünvanı Emîru’l-Mü’minîn’dir. “el-Murtezâ: Kendisinden râzı olunan, Allah’ın rızâsını kazanmış” ve “Esedü’llahi’l-ğâlib: Allah’ın her zaman gâlip gelen kuvvetli arslanı” gibi lakapları da vardı. O na Ali ismini peygamberimiz koymuştur, ve isim koyma hadisesi şöyle olmuştur, Ali nin annesi Fatima Aliyi dünyaya vaaz edince, yani dogurunca, peygamber duyar duymaz, hemen amcasinin evine gider,  ve " o nerde , o benim oglum ." der ve amcasinin karisi Fatmadan bir hurma ister ve agzinda ciganeyip onu cocugun agzina koyar  ve isminide Ali koyar ve annesine bunun ismini Ali koydum der. ve ve mübarek tükrügü ile mayi olan hurma, onun ilk lokmasi olur, ve büyüyüp adam, oldgundacok akilli ve  ilmin kapisi olur. ve hz. Alinin üreme sitemi yine ayni isa yöntemi, ve mehdi yöntemi yani, annesi fatma, karisi  da fatma, isa da annesi meryem, karisi maddelenali meryem, yani ayni bakteriyel yapi, yani afedesiniz gelecekten gelip annesini beceren cocuk, ve onu dogurtan ise muhammed, cünkü o benim oglum dedi,Aliyi dogurtanda o, ve haticeden kizi fatoyu dogurtanda o, yine enses bir bakteriyel yapi, yani enses veya genesis bir gen yapisi, ve kime karsi bu genessis gen yapisi, tabiki kafir deccal ve kafir şeytana karşi koymalari için, ve öyle bir söz vardir türklerde  "mundar canaklara birşey olmaz, kirilmaz, yarilmaz, ölmez gitmez, gibi mana yani" öyle olunca, yani muhammedin gen yapisi genesisi işte bir enses üremeli bakterisi var, yani amcasinin hanimini becerip dogurtan, yani amcasi fatmanin cocugunun Ali nin  babasi, ikinci kilit, fatma kizi, fatmanin kocasi hükümnde, onu beceren ve Aliyii dogurtan, ücüncü kilit, fatmaninda birde babasi olma konumunda dördüncü kilit ve yan i GEN yapisi bakteriyel yapisi, bütün şeytanlari, deccal mikroplarini afedesniz tikebilcek yapida, ödürebilcek bir yapida. ve alevilik için ise ZNDIKLIK derler, ve Ali muhammedin oglu olunca, fatmada kizi olunca, hz ademin yöntemini tekrar ettiren Allah, Ali ile fatmayi muhamed nikah kiyipda evlendirince, kardeşi kardeşe nikah etmesi, yani bakteriyel yapi yine gen yapisi yine GENESSIS yapida enses yapida, yani enses ilişki, ve ZINDIK ilişkisi, ve neden? cünkü kafire karşi koyabilmesi için, ve mehdi de fatmain cocuklarindan olacak dedi peygamber :

Peygamber Efendimiz Sallallâhü Aleyhi ve Sellem Buyurdular

"Mehdî benim ailemden, Fatima'nın evlatlarındandır."

( Hadis-i Şerif , İbn Mâce, Fiten 34. Sünen-i Ebu Davud)

öyle olunca ayni gen yapsiipn dahada çok evrilmiş hali, mehdide mevcuttur yani.
o zamn ENEXXIS or GENESSIS GEN EX Ist X ? bu sorunun cevabini  siz bulun artik,  ve mehdiyi begenmedin mi? o terbiyesiz sövüp sayiyormu, o zaman sana anasini tikeni verelim, olmadi mi, amcasinin karisinin kucagina ali vereni verelim o zman,  olmadimi sana kardeşini tikeni verelim, olmad mi kizini tikeni verelim, olmadimi evlatligi zeydin karsini tikeni verelim, hangi GEn veya  bakteri yapisini  istiyon kafir deccal köpegi, şeytan kahpesi, hangisi siksin seni ENEXXIS or GENESSIS GEN EX Ist X ?
Bütün bu GEN x sistem yada enses sistem, o normal anlamda anladginiz kizini tikmek manasinda degil. bak isanin annesi meryem, sevgilisi yada karisi da meryem, maddelanali meryem. meryemi Allah bir daha katip kariştirmiş maddelanali meryem diye cikarmiş. yani dogal sürec, ve yani pis sulari süzen filtre yapildi amma, ne kadar yapilirsa yapilsin, o, Allahin dogaya koydugu filtrelem sistemi ve yagmur ve buhar ilede imbikleme damitma sismtemi kadar temizleyici olamaz. yani öyle olunca, toprak ana işte fatmayi katip kariştiriyor bir daha fatma veriyor, ayşeyi kariştirip bir daha ayşe veriyor, ama oda ayşe, oda fatma isede ve fakat onlar başka bir ayşe yada fatma, ve işde kafire karşi Tahirden olma Tahir var demişdik  dah önce, yani öyle olunca, babasinin ismi Tahir olan biri, ogluna tahir ismi koyunca, tahirden olma tahir, oglunun babasi, hemde oglunun oglu, yani  bakteriyel üreme sistemi, mikrobiyolojisi  buna benziyor, yani muhammedin enses ve GENESSIS ve GEN EX X o gen yapisida, yine Fatma ve Ali meseleside buna yakin minvalde yani, tahur ve temiz olanindan, bildiginiz hakiki zindiklik ve enses degil yani.

اللهم اجعلني سعيا مشكوران و ذنب مغفور اعمال  مقبوله و دراجات رفيقتي وتجاره لن تبور سبحانك اللهم و بحمدك اشهد ان لا اله الا انت استغفر الله و اتوب اليه

Allahümmecalni Seayen meşkuren ve zenben mağfuren, ve amelen makbuleten, ve dereceten rafiaten, ve ticareten len tebur, Subhaneke Allahumme ve bihamdike, eşhedu en la ilahe illa ent, estağfirullahe ve etubu ileyk.

--oOo---

أَأَللَّهُمَّ أَرِنَا الْحَقَّ حَقاً وَ ارْزُقْنَا اتِّبَاعَهْ وَ أَرِنَا الْبَاطِلَ بَاطِلاً وَ ارْزُقْنَا اجْتِنَابَهْ

''Allahım! Bizlere, hakkı Hak gösterip ona tabi olmayı, bâtılı da Bâtıl gösterip ondan yüz çevirmeyi nasib eyle..! '

وَآخِرُ دَعْوَاهُمْ أَنِ الْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

Ve âhıru da'vâhum enil hamdulillâhi rabbil âlemîne,
Amiyn.
Elfatiha maassalavat.

سُبْحاَنَكَ اللَّهُمَّ وَبِحَمْدِكَ، أَشْهَدُ أَنْ لاَ إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ، أَسْتَغْفِرُكَ وَأَتُوبُ إِلَيْكَ

Sübhâneke Allahümme ve bihamdik, eşhedü en lâ ilâhe illâ ent, estağfirullahe ve

etûbu ileyk.

--OoO--

Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 22 Aralık 2018  Cumartesi

Original Kar © glan

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply