Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yürek nevrozu, Kardiyak nevrozu nedir? Tedavisi çaresi nedir?
RasitTunca-4 

Yürek nevrozu, Kardiyak nevrozu nedir caresi nedir

BIR HASTANIN SORUSU

Selam, ben 21 yaşındayım. Haziran ayında büyük bir stres yaşadım. Bu nedenle psikoloji doktoruna gittim. Hastalığım yürek nevrozu. Sinirlenince hep kalp ağrılarım oluyor. Kalp doktoruna da gittim ama sorun kalple ilgili değil dediler. Psikiyatrist bana Relanium iğnesi, Stelazin, Seroksat, Ciklodol, Klopiksol, Klonazepam, Fenibut ilaçlarını yazdı. İlaçları kullandıktan sonra zaman zaman iyileşmeye başladım. Doktorum bu nedenle ilaçları kesmeye başladı. Fakat bende yine sorunlar başladı. Bedenimde tüylerim kalkmaya, kalbim ağrımaya başladı yine. Şimdi başka bir psikiyatriste gidiyorum. Bu doktor bana Iqloterapeya ve masaj önerdi. Ama yine de rahatsızım. Acaba nöroloji doktoruna mı gideyim? Lütfen bana cevap yazın. Ne yapmalıyım?

CEVAP:
Tıp da "labia majora" denilen vajinanın, yani kadın cinsel organının dış dudaklarının büyük olması sonucu, onun dışdan gelen titreşimleri hissetmesi, çok daha hassastır, ve kadın eğer bir de hamile olursa, onlar daha da hassaslaşır, ve ve kadının hissettiği titreşimler, çocuğa ve ordan da kalbe varır, ve tehlikelidir. Yani hassas insanlar da olur, yani "gefühl" denilen "his kuvvetleri" yüksek çocuk doğacağı zaman, bu hastalık ortaya çıkar, ve kadın veya doğacak çocuk, altınci hiss denilen bölgesi direk açık olarak doğar, yani o yüzden, böyle bir kadın,hmileliğin son aylarında cinsel ilişkiye girmemelidir. Bu almancası "Libellen" denilen yani yusufcuk böceği cibilliyatında (sıfatında) çocuk doğumu gerçekleşeceği zaman olur. Ve Libellen demek "dış rahim dudağı büyük olan anne" demektir ( "labia majora big" rahim dudağı büyük, yani dudaklı rahim, hatta ruj sürebilcek kadar dudaklı rahim) ve o annenin yusufcuk doğurması, çift kanatlının doğrulması demektir. ve his kuvvetleri, vücüdündaki altıncı cevher, yani altıncı kamerası açık vaziyette doğacağının alametidir. tedavs için yapılması gereken hamileyken çok sık sex yapmamak bu rahatsızlığı engeller, veya rahim dudaklarının titreşimleri duymaması için, iç çamşırının içine, bir adet, rahim dudaklarının üstüne gelecek vaziyette, kapak dikilirse, o titreşimlerin, kalbi rahatsız etmesine engel olunmuş olur. böylece çocugu da rahatsız etmez. kalbi de. Hatta Yeni sünnet olan çocukların da, snnet kabuğu açılan kısmı çok hassas olduğu için, sünnet sonrası, hem yaraya dokunmamak, hemde o hassas yere dokunulunca, zıplamamak ve acı çekmemek için, tas kapatıpta gezerler, yürürürler, yatarlar, iyi olasıya kadar. aynı o gibi yapmak lazımdır, amma o kadar büyük tas olmaz tabiki.

Dr.RA

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)