RasitTunca Org

Tam Versiyon: Bu Virus "Coronavirus 2019 (COVID-19)" hiçde öyle Çin Virusu falan değil
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Bu Virus "Coronavirus 2019 (COVID-19)" hiçde öyle Çin Virusu falan değil, proje tam ne zaman başlıyor resimlere bak


[Resim: Covid9-Cin-visusu-Degil-Amerikan-Virusu-...enendi.JPG]


ilk defa 1 Ağu 2016 - Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde  olimpiyatlar da  sürüldü Dünyaya "Bağırsaklarda hasara yol açan bu virus"

Rıo da Shakira ile açıldı olimpiyatlar ve "shakiranin la la"(Shakira - La La La (Brazil 2014) ft. Carlinhos Brown) klibinin sponsoru "ACTIVIA" ilginç değilmi sizce de

PROJE 1

ve "ACTIVIA SATIP PARA KAZANMAK"

Klibin adı altında, projenin adı da yazılı dikkatinizi çekti mi "World Food Programme"

[Resim: Shakira-La-La-Ya%20Sponsor-Activia-Yani%...C3%BCs.JPG]

ve insanlar bununun caresini yoğurt ta bulunca, bu sefer hayvanlarıda ortadan kaldırmayı düşündüler ve dediler ki :

" iklim değiğikliğinin sebebi 'Treibhausgase' ve bunun sebebide, hayvanların yaydığı CO2 gazı, o yüzden hayvanları da azaltmak lazım." dediler.

[Resim: The-Cow%20too%20CO2.JPG]

Bir intnernet sayfasında böyle yazıyor almanca


"Die Debatte um den Klimawandel dreht sich fast ausschließlich um CO2. Nur am Rand kommen die übrigen Treibhausgase vor. Der nach dem Verheizen von Brennstoffen zweitgrößte Beitrag zur globalen Erwärmung ist die Tierzucht, bei der insbesondere Methan (CH4) und – mittelbar – Lachgas (N2O) frei werden. Beide Gase haben ein Vielfaches der Treibhauswirkung von CO2: Methan wirkt 25-mal stärker, Lachgas sogar 298-mal. Die beiden Gase zusammen werden für rund ein Viertel des vom Menschen verursachten Treibhauseffekts verantwortlich gemacht; 60 Prozent davon entfallen auf die Tierzucht."

Google Türkce tercümesi

"İklim değişikliği ile ilgili tartışma neredeyse tamamen CO2 ile ilgilidir. Diğer sera gazları sadece çok azdır. Yakıt ısınmasından sonra küresel ısınmaya en büyük ikinci katkı, metan (CH4) ve - dolaylı olarak - azot oksit ( N2O) Her iki gazın da CO2'nin sera etkisinin katları vardır: metan 25 kat daha güçlü, azot oksit 298 kez bile ve iki gaz birlikte insan yapımı sera etkisinin yaklaşık dörtte birini oluşturur ve bunların yüzde 60'ı sorumludur. hayvancılık. "

SONUÇ

ve evrile evrile bu vırus 2019 da "COVID-19" oldu. Bu proje yine American projesi, bütün dünya Çine değil, bunlara tazminat davası açmalı bence....